Tájékoztatás 2020. március 17-én

with No Comments
Ahogyan a hírekben hallották, Quebecben a katolikus templomokban minden aktivitás szünetel.Az irodai szolgálat  április 1-től fog újra indulni.Kérjük a kedves Híveket, hogy  az irodai ügyintézésekkel kapcsolatban
telefonon hagyjanak üzenetet:
514-387-9503

 VAGY

 e-mail üzenet küldjenek:
  magyaraplebania@videotron.ca.

Lehetőség szerint kapcsolatba lépünk Önökkel ez alatta az időszak alatt is.
A miseszándékokat a kért misékre felajánljuk ebben az időszakban is.

A templomlátogatás lehetőségõről a későbbiekben adunk tájékoztatást.

Imádkozzunk betegeinkért és a vírus áldozataiért!

Ima:Jézus Krisztus, mindenkit eléd hozunk, aki szenved… Töltsd el szívünket a Te békéddel. Eléd hozzuk a betegeket: vigasztalásért és gyógyulásért fohászkodunk Hozzád. Irgalmas szereteteddel legyél közel a szenvedőkhöz, nyújts vigaszt a haldoklóknak, fogadd országodba az elhunytakat.Szentlélek Isten, vigasztaló Lélek, tisztánlátásért, bölcsességért és békességértimádkozunk Hozzád. Kérünk mindazokért, akiknek karanténban kell lenniük,magányosak és senkit nem tudnak átölelni. Imádkozunk azokért, akiket legyőz a félelem, akik szenvednek a pániktól. Imádkozunk minden bajban lévőért…Jóságos Mennyei Atyánk, ehhez a különösen nagy terheléshez adj elegendő erőt, szeretetet és energiát az orvosoknak, nővéreknek, betegápolóknak.Adj megvilágosodást a kutatóknak, hogy megtalálják a megfelelő gyógyszert.Jézus nevében hittel kérjük, hogy a járvány visszahúzódjon szerte a világon. Mindenható Isten, hálát adunk minden egészséges napunkért. Ne engedd, hogy elfelejtsük, hogy az életünk ajándék, amit Tőled kaptunk, és hogy mindannyian visszatérünk egyszer Hozzád. Mi halandók vagyunk, csak egyedül Te vagy örök. Segíts belátni, hogy az életben annyi lényegtelen dolog van, ami gyakran túl fontosnak tűnik. Segíts nekünk, hogy mindennapjainkban a Lényegre figyeljünk. Tégy minket hálássá mindazért, amit krízisek nélkül olyan könnyen figyelmen kívül hagyunk. Köszönjük, hogy meghallgatod imádságunkat. Bízunk Benned. Ámen. (J.Hartl & K.Greg)